Stronę stworzono w kreatorze www WebWave.

21 czerwca 2018

Obóz "Lato dziecięcych uśmiechów 2018" tuż, tuż! Podajemy zatem najważniejsze informacje organizacyjne dla wszystkich, którzy nie mogli wziąć udziału w zebraniach organizacyjnych (proszę kliknąć w link poniżej by pobrać):

 

Informacje organizacyjne 2018

 

W dokumencie podane są miejsca i godziny odjazdu autokarów - prosimy o punktualne przybycie w miejsce zbiórki. Zwracamy uwagę, że z uwagi na niskie zainteresowanie nie będzie odjazdu autokaru ze Śmigla (na obu turnusach) oraz z Krzywinia (na pierwszym turnusie). Osoby, które były zainteresowane skorzystaniem z tych miejsc odjazdu/powrotu, prosimy o skorzystanie z pozostałych miejsca (zmianę można zgłosić zarówno poprzez e-mail, jak i telefonicznie).

 

KONTAKT W SPRAWIE OBOZU 2018 - przed i w trakcie

W razie potrzeby kontaktu przed wyjazdem na obóz prosimy o korzystanie z numeru podanego w ofercie wypoczynku - 695 311 969.

W trakcie obozu, tj. od 7 lipca do 27 lipca 2018 roku, czynny będzie telefon kontaktowy do wychowawcy dyżurnego 724 372 897 oraz do Kierownika Wypoczynku 724 372 898 (prosimy ograniczyć kontakt z Kierownikiem do ważnych powodów).

 

ODWIEDZINY RODZICÓW NA OBOZIE 2018

Jeżeli życzą sobie Państwo odwiedzić dziecko na obozie, to zapraszamy w sobotę 14.07.2018r. (dla I turnusu) lub w niedzielę 22.07.2018r. (dla II turnusu). Program tego dnia dostosowany będzie do odwiedzin przez rodziców. Informujemy jednocześnie, że rodzic/opiekun prawny będzie miał możliwość "wypisania" dziecka z obozu na określony czas (przejmie nad dzieckiem opiekę) - odbędzie się to u wychowawcy Państwa dziecka po wypełnieniu odpowiedniego druku. W przypadku gdy inna osoba niż rodzic/opiekun (np. pełnoletni brat/siostra, wujek, babcia, sąsiad) miałby przejąć opiekę nad Państwa dzieckiem w dniu odwiedzin, koniecznie musi dysponować odpowiednim upoważnieniem od rodzica/opiekuna - druk upoważnienia do pobrania: upoważnienie do obioru dziecka w trakcie odwiedzin

Informacje organizacyjne OBÓZ 2018