Stronę stworzono w kreatorze www WebWave.

08 czerwca 2022

Obóz "Lato dziecięcych uśmiechów 2022" coraz bliżej, dlatego podajemy i przypominamy kilka ważniejszych informacji:

 

1) Zakończyliśmy zapisy na obóz! Miejsca na wszystkich trzech turnusach są wyczerpane. Prosimy nie wysyłać zgłoszeń, a ewentualną chęć zapisu na listę rezerwową zgłaszać nam telefonicznie - zastrzegamy, że możliwość przyjęcia na obóz będzie tylko w przypadku rezygnacji innego uczestnika!

 

2) Przypominamy, że całość wpłat opłaty uczestnika należy dokonać najpóźniej do 24 czerwca 2022 r.

 

3) Przypominamy o obowiązku wypełnienia i dostarczenia do nas Karty uczestnika obozu (do pobrania w zakładce Obozy letnie). Karta jest niezbędnym warunkiem wzięcia udziału dziecka w obozie. Prosimy o ich przesłanie lub dostarczenie do siedziby SIM LOCK: Czempiń, ul. Stęszewska 34/2 (przepraszamy, ale z przyczyn technicznych nie posiadamy jeszcze skrzynki pocztowej na terenie Tlenowni w Czempiniu).

 

4) Na około 10 dni przed rozpoczęciem pierwszego turnusu podamy na stronie i na Facebooku wszystkie szczegółowe informacje organizacyjne - w tym godziny wyjazdu i powrotu. Prosimy śledzić nasze strony.

 

5) Planowane jest spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci uczestniczących w obozie. Obecność nie będzie obowiązkowa - szczególnie dla osób, które wysyłają dzieci kolejny raz. Na spotkaniu będzie można zadać pytania, uzyskać rachunek za obóz, przekazać dokumenty (także karty uczestnika) lub omówić specyficzne potrzeby czy uwagi dotyczące dziecka (by umożliwić nam lepszą opiekę w czasie obozu).  Termin i miejsce spotkania podamy wkrótce.

 

Aktualności - obóz Prusim